Hakkımızda

Demir İş Makina İmalat İml. San. Ve Tic. Ltd. Şti., ... yılında Tarımsal Mücadele Makinaları üretmek amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar gelişen ve büyüyen makina parkı, teknik imkanları ve uzman kadrosu ile Tarım Makinaları İmalatında büyük aşamalar kaydetmiş, dünya çapında rekabet edebilen ürünler üreterek, tercih edilen, güvenilir bir firma olma özelliğini artırarak sürdürmüştür.

Firmamızın Kalite Politikası :

“ Müşteri istek ve beklentilerinin, en iyi şekilde tespit edilerek ürün ve hizmetlerimizden en yüksek tatmini elde etmesini temin etmektir.”

“ Kalite Kontrol Edilmez Üretilir.” Fikrinden hareketle, kuruluşumuzun uzun yıllardır Tarım Makinaları  imalat sahasında  yerleştirdiği  “ Taral Kalite Güvenilirliği”,”Firma İtibarının Korunması ve Devam Ettirilmesi” firmamızda çalışan herkesin görevidir.

Gelişen teknolojiyi takip ederek, kalite anlayışının maliyetleri düşüren ve karlılığı artıran bir etken olduğu inancının yanı sıra, “ Çevrenin Korunması “ da esas gayelerimizden birisidir.

Demir İş Makina, gelişen teknoloji ve piyasanın talepleri doğrultusunda ürün portfüyünü sürekli geliştirmektedir. Zaman içerisinde üründe yapılan geliştirmelerle performansı yüksek, maliyeti düşük üretime sahip olunmuştur.

Firmamız yurt çapına yayılmış Yetkili Satıcı ve Yetkili Servis ile müşterilerine satış ve satış sonrası Servis Hizmetlerini kurumsal bir yapı içinde götürmektedir.

 

 

Copyright © 2011 - 2020  Demirİş Makina İmalat . San. Ve Tic. Ltd. Şti.
Web Yazılım & Tasarım Nazarweb